[ Webhosting profitux.cz ]
DC-17m vyměnitelný zbraňový systém

Klonoví vojáci s DC-17
DC-17 vyměnitelný zbraňový systém (DC-17 ICWS) byla konfigurovatelná bojový puška, používán klonovými komandy Galaktické Republiky. Zbraň byla varianta DC-15, která byla standartní zbraní zbraní klonových vojáků, ale DC-17 byla podstatně menší a lehčí. DC-17, vyráběn BlasTechem, se jeví na první pohled jako obyčejná blasterová puška. Nicméně, ISWS se mohl konvertovat ze základní zbraně na tři odlišné zbraně:
Rychlopalná puška
Základní zbraň byla rychlopalná pulsní plasmová blasterová puška - oblíbená konfigurace často pužívána republikovými komandy. Konfigurace měla kapacitu 60-ti výstřelů za magazín. Byl to mnohaúčelový všeuměl, schopný zabíjet mnoho nepřátel rychle a efektivně.

Rychlopalná konfigurace DC-17m


Odstřelovací puška
DC-17 mohla být rychlo konvertována na dalekonosnou pulsní sniperku, s elektromagnetickým hledím. Každý zásobník měl 5 střel. Obsahoval také dvé úrovně zoomu: 10x a 20x. Byla to užitečná zbraň na mise které potřebovaly utajení, stejně jako asasinace.

Odstřelovací konfigurace DC-17m


Granátomet
Třetí konfigurace bylo protipancéřové přebíjecí vybavení s explosivními granáty. Každý ve výbušném rádiusu nebo poblíž mohl být okamžitě zabit nebo těžce zraněn, ale každý zásobník obsahoval pouze 4 projektily.

Granátometová konfigurace DC-17m


by Undertaker

Zpět na seznam zbraní

© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.