[ Webhosting profitux.cz ]
Sand troopers

 SandTroopers
SandTroopeři je jedna z bojových odrůd StormTrooperů. SandTroopeři byli původně vymyšleni , když Impérium potřebovalo dobýt planety, na kterých síly obyčejných vojáků nestačili. Sand Troopeři jsou připraveni na boj na písečných planetách Na první pohled bylo jisté , že s tímto vojákem není něco v nepořádku. Od StormTrooperů se lišili první pohled jen v náramenících značících hodnost, které Sandtroopeři nosyly. Oranžový znamenal velitele jednotky, Bílý seržanta a černý obyčejného vojína.
Pro tyto vojáky nebyla vyrobena žádná zvláštní loď či prostředek a tak po poušti cestovali na tvorech, kterým se říká Dewbackové. Jsou speciálně cvičeni na přežití a boj na písečných planetách a také měli jiné vybavení, jeden z rozdílů byl filtr na vyndavání zrnek písku z Helmy.Jejich brnění je plně klimatizované. Jejich nádrž na vodní akce je minimalizována na 5 minut pod hladinou.
Nosí u sebe především E 11 a kopí, pomocí nichž řídí vzpurné Dewbacky. Jednotka těchto vojáků , byla nasazena , aby vystopovala dva droidy, nichž jeden měl Plány Hvězdy Smrti.

Sandtrooperi jednotka

by Vooj-tae

Zpět na seznam Imperiální pěchoty

© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.