[ Webhosting profitux.cz ]
Administrátoři
Administráři webu i fóra.
Lidé kteří se nejvíce na OSW podíleli, a to nejen po obsahové ale i technické stránce.
V případě nějakých problémů s webem či fórem kontaktujte je.

Potan
Jméno: Štěpán Jura
Funkce: Šéfredaktor, Administrátor
E-mail: Potan@seznam.cz
Nejoblíbenější SW epizoda: Epizoda V - Imperium vrací úder
Nejoblíbenější SW postava: Jango Fett, Generál Grievous, Dass Jennir, Grodin Tierce
Nejoblíbenější SW Kniha: Boba Fett: Praktický muž, Hvězda po Hvězdě
Nejoblíbenější SW Komiks: Purge, Crimson Empire

Derk Yall
Jméno:Tomas Čejka
Funkce:Zástupce šéfredaktora
E-mail:toma.cejka@centrum.cz
ICQ: 483-426-760
Nejoblíbenější SW epizoda: Epizoda I a IV
Nejoblíbenější SW postava Bastila Shan, Qiu gon jin, Pellaeon
Nejoblíbenější SW Kniha: Boba fett Praktický muž
Nejoblíbenější SW Komiks: Série Boba fett

Padme
Jméno: Cenzurováno Imperial Security Bureau
Funkce:Administrátorka, Redaktorka, Korektorka
E-mail:mew.mew1@seznam.cz
Nejoblíbenější SW epizoda: Epizoda V - Imperium vrací úder
Nejoblíbenější SW postava R2-D2, Padme Amidala, Darth Revan
Nejoblíbenější SW Kniha: Thrawnova trilogie
Nejoblíbenější SW hra: Knights of the Old Republic

ScorpiO
Jméno: Martin Taichl
Funkce:Administrátor, Redaktor
E-mail:martin.taichl@seznam.cz
Nejoblíbenější SW epizoda: Epizoda I, II, III, IV, V a VI - Není žádná Epizoda, je jen hexalogie
Nejoblíbenější SW postava Darth Bane a Darth Krayt
Nejoblíbenější SW Kniha: Baneova Trilogie
Nejoblíbenější SW hra: To je jako ptát se maminky, které dítě ma raději.


Redaktoři
Lidé kteří většinou píší články které si zde můžete přečíst.
Seznam redaktorů je abecední, nevypovídá o důležitosti !

Shred Naki
Funkce: Redaktor/Překladatel
E-mail: lubosseb@seznam.cz
Cody
Funkce: Redaktor
E-mail: ValiantCody@seznam.cz
Cynamon
Funkce: Redaktor
E-mail: cynamon@rychnovsky.net
Dumby
Funkce: Redaktor
E-mail: Patrik.Dumbrovsky@seznam.cz
Esme du Feu
Funkce: Korektorka/Redaktorka
E-mail: cejkova.tereza@centrum.cz
Mandalorian
Funkce: Redaktor/Pomocný administrátor
E-mail: mandalorian85@gmail.com
Pavel501st
Funkce: Redaktor
E-mail: fordo.arc@gmail.com
Syntax
Funkce: Redaktor/Korektor
E-mail: j.rauch@tiscali.cz
Tigellinus
Funkce: Redaktor
E-mail: cassandros@seznam.cz
Ultimate
Funkce: Redaktor
E-mail: Mandalore.Ultimate@email.cz
Vegi
Funkce: Redaktor
E-mail: vegner@seznam.cz
William
Funkce: Redaktor/Pomocný administrátor
E-mail: Magor.Willi@seznam.cz
Wrait
Funkce: Redaktor
E-mail: stepanek.dada@seznam.cz

Ve výslužbě
Bývalí členové redakce kteří na OSW dříve spolupracovali.
Jejich články jsou tu však stále, takže jejich práce zapomenuta není.

Stopa
Funkce: Administrátor
E-mail: honza.stopka@gmail.com

Ruplikon
Funkce: Redaktor
E-mail: Psidla@seznam.cz

Goozi-sprintx
Funkce: Redaktor
E-mail: goozi@post.sk

Vooj-tae
Funkce: Redaktor
E-mail: voojtae@seznam.cz

Siths
Funkce: Redaktor
E-mail: dath.sacky@seznam.cz

Mastr Kavar
Funkce: Redaktor
E-mail: IvanTvrdik@seznam.cz

Jursky
Funkce: Pomocný Admin
E-mail: m.javorsky@azet.sk

Undertaker
Funkce: Redaktor
E-mail: sonado@seznam.cz

© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.