[ Webhosting profitux.cz ]
Kelborn

Kelborn
Kelborna našel Mandalore, když pracoval jako průzkumník pro Duros na jednom z frontálních světů. Byl to jeden z největších válečníků z Mandaloriánských klanů a Jedi Vypovězená se ukázala jako hodná bojovat s Kelbornem v bojovém kruhu poté, co mu pomohla porazit onderonské průzkumníky.
Jakožto druhý velitel zodpovídal za své činy jedině Mandalorovi, nikomu jinému. Kelborn nosil rudou mandaloriánskou zbroj, která byla určená pro seržanty. Vypovězená mu pomohla zlikvidovat onderonské průzkumníky, které poslal plukovník Tobin, aby ji zabili. Díky ní tak neobjevili mandaloriánskou základnu. Později se oba dva utkali v bojovém kruhu, vyzbrojeni vibromeči. Vypovězená tuto bitvu vyhrála. Kelborn tuto porážku přijal se ctí, neboť měl příležitost střetnout se s Jediem a uznal, že Jediové jsou opravdu mocní válečníci.
Krátce poté na mandalorianský tábor zaútočili Sithští vrazi a Kelborn se zúčastnil této bitvy. Zneviditelnil se a připlížil se za dva Sithské vrahy. Oba dva zabil jediným úderem vibromeče, načež se obrátil a zaútočil na dalšího vraha. Když se Mandalore vydal s Vypovězenou na Onderon a později, když s ní vyrazil vstříc dobrodružstvím na její honbě za přeživšími mistry Jedi, byl to právě Kelborn, komu Mandalore svěřil velení nad svou základnou.
Po nějaké době Kelborn obdržel zprávu od mistra Kavara z Onderonu, že tam vypukla občanská válka. Tuto zprávu Kelborn přeposlal Vypovězené, která se rozhodla pomoci královně Talii a Mandalorianům porazit generála Vaklua a jeho sithské přátele na Dxunu a Onderonu.

by Ultimate

Zpět na seznam Mandalorianu

© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.