[ Webhosting profitux.cz ]
Tol Skorr

 Tol Skorr
Tento člověk a rytíř Jedi byl sestřelen a téměř zabit piráty nad Korribanem při jedné misi za klonových válek. Byl ale zachráněn hrabětem Dooku, kterého od toho dne Tol následoval a obrátil se k temné straně Síly. Tol byl k Dookuovi velmi loajální a jeho rozkazy plnil bez ptaní a bez váhaní. Tol se stal jedním z Dookuových zástupců a jedním z Temných Akolytů. S Quinlanem Vosem, jedním z Temných Akolytů, Tol soupeřil, protože v něm viděl hrozbu pro jeho pozici po Dookuově boku.
Skorr se účastnil dobytí Tibrin, vyjednávaní na Kiffu a potom soupeřil s Quinlanem Vosem o získaní holokronu Dartha Andeddu. Když se později vrátil Vos z mise na Honoghru s nepořízenou, dostal Skorr spolu Asajj Ventress za úkol Vose zabít. Podařilo se jim Vose chytit do pasti na lodi Titavian IV a kdyby nebylo zásahu Obi-wana Kenobiho, tak by byli úspěšní. A zatímco se Ventress věnovala Obi-wanu Kenobimu, pokračoval Skorr v duelu s Vosem. V souboji však byli přerušeni útokem rancora. Pak nasedl Skorr do své lodi KR-TB "Doomtreader" a snažil se Vose sestřelit. Sestřelen byl však sám a vrátil se na Titavian IV.
Při obléhaní Saleucami bojoval Tol Skorr s Quinlanem Vosem a byl svým protivníkem zabit, když jej Quinlan v hněvu shodil do kráteru s lávou.


by Mandalorian

Zpět na seznam Separatistů

© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.