[ Webhosting profitux.cz ]
Kadrian Sey

Kadrian Sey
Kadrian Sey, zabracká rytířka Jedi, byla před klonovými válkami vyslána Radou Jedi na misi na okrajových světech Galaxie. Když se ovšem po bitvě na Geonosis a vypuknutí klonových válek nestala generálem Jedi, opustila řád Jedi a později byla zlákána hrabětem Dooku na temnou stranu, začala používat světelný meč s rudou čepelí a stala se součástí Dookuovy osobní stráže a taktéž členkou Temných Akolytů.
Kadrian Sey spolu s Tolem Skorrem, Sorou Bulq a Quinlanen Vosem pomáhala Dookovi s dobývaním planety Tibrin. Po jejím dobytí se její vládce Suribran Tu chtěl připojit ke Konfederaci. Dooku se svých služebníků zeptal, zda to má přijmout či nikoliv. Kadrian navrhovala že ano, bylo by to vhodné pro kontinuitu vlády a snažší přechod pod nadvádu Konfederace. Nicméně Quinlan Vos argumentoval, že Suribran Tu je krutý řezník a ponechat ho u moci by přesvědčilo obyvatele planety, že Konfederace není o moc lepší než Republika. Dooku upřednostnil Vosův návrh a usekl Suribranovi hlavu.
Při misi na Kiffu doprovázela hraběte Dooku společně s Quinlanem Vosem, Tolem Skorrem a setkala se s Tinté Vos, vládkyní planet Kiffu a Kiffex, a když vyjednávaní selhalo, nařídil jim Dooku zavraždit Tinté Vos a zabít její strážce. Tehdy se Quinlan Vos odhalil jako republikový agent a zabil Kadrianu, když ji přeseknul v pase ve snaze zachránit Tinté Vos, svou tetu.


by Mandalorian

Zpět na seznam Separatistů

© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.