[ Webhosting profitux.cz ]
Empire at War - Forces of Corruption

foc
Originální název: Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption
Žánr: RTS
Rok vydání:2006
Hardware požadavky:
Minimální:
CPU 2 GHz, 512 MB RAM, 64 MB grafická karta.
Výrobce: Petroglyph
Vydavatel: Lucas Art

‚‚ Začala Galactická občanská válka. Povstalecká aliance spustila svůj první útok na Galactické Impérium. Nyní zoufale hledá Imperiální ultimativní zbraň: Hvězdu Smrti.
Tato válka však není jediný konflikt, který zasáhl Galaxii. Tyber Zahn, zločinecký pán a bývalí společník Jabby Hutta, připravuje svůj útěk z kesselských dolů na koření a připravuje svou pomstu známé Galaxii.
Zatímco Tyber uvádí své plány v pohyb, jeho poručík, Urai Fen, míří nejvyšší rychlostí ke Kesselu v najaté hvězdné lodi – Millenium Falcon. ‘‘Star Wars: Empires at War – Forces of Corruption (EaW: FoC) je datadisk ke hře EaW a přidává k původní hře novou kampaň a novou frakci: Zahn Consortium, jehož cílem je ovládnout zločinecké podsvětí. Kromě toho přidává datadisk i nové jednotky a hrdiny oběma nepřátelským stranám z původní hry.
Zahn Consortium může, kromě klasických útoků vesmírných a pozemních, zahalit planety Korupcí, jíž je několik typů: Únos šéfa planety, pirátství a další způsoby jak si zjednodušit dobytí nebo cestu k jiné planetě, kterou chcete opravdu dobít. Při průletu prostorem zkorumpované planet Vás totiž nepřítel pustí dál, ovšem přílet na planetu spustí útok. Díky korupci můžete vidět také rozmístění nepřáteských sil.
Hra začíná výukovou sekvencí, kdy jako Tyber Zahn a jeho jednotky musíte získat Sithský holocron, který Jabba míní prodat Impérium. Hra Vás, ale nejdříve naučí jak korumpovat různé planety, jaké nové výhody mají jednotlivé postavy a jednotky, v ráci Zahn Consortium. Při sebrání Holocronu na Felucii je Zahn zajat imperiálními jednotkami a poslán na Kessel, jeho poručík Urai Fen však uniká i s artefaktem pryč a ukrývá ho na bezpečné místo. Pak začíná pracovat na záchraně svého velitele a přítele z vězení. A tady začíná samotná hra.
Následující text obsahuje příběhové spoilery
Když Zahn dostane výsměšnou zprávu od Jabby, který mu nevědomky umožnil utéci z vězení, přilétá Malý Sokol, kapitána Sola a odvážího pryč. Tyber pak zahajuje honbu za svým konečným cílem a tým je získání nadvlády nad kriminálním podsvětím Galaxii. Na své cestě získává nové, ale i staré jednotky, jako jsou například droideky z CW a nové „hrdiny“ jako třeba Bossk, IG-88 nebo dathomirskou čarodějku a Sestru Noci Silri, která mu má pomoci rozluštit tajemství holocronu. Zahnův holocron však po zničení první Hvězdy Smrti padne, díky zradě Bosska, do rukou Impéria a Zahn si pro něj musí zaletět až na Imperiální centrum, kde také zjistí polohu nového Hvězdného superdestruktoru třídy Eclipse. Po obsazení Eclipse opouští Silri Zahna a jeho Consorcium a vydává se na neznámou planety, kde podle holocronu najde armádu sitských vojáků z dob Revana a Malaka, zalitou v Corbonitu.
Lákadlem datadisku je hlavně nová frakce a nové jednotky Povstalců a Impéria. A také SSD Executor Dartha Vadera

Mé hodnocení: 8/10


by Cynamon


© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.