[ Webhosting profitux.cz ]
Battlefront 2

BF2
Originální název: Star Wars: Battlefront 2
Žánr: FPS
Rok vydání:2005
Hardware požadavky:
Minimální:
CPU 1500MHz, 256MB RAM
Doporučené: CPU 2800MHz, 512MB RAM Výrobce: LPandemic Studios / LucasArts
DistributorČR:CD projekt


Úspěšné pokračování předchozího dílu. Novinkami jsou nové mapy, nová kampaň, možnost hrát za jedie a další. Nyní se tedy ponořme do této hry a něco si o ní řekněme.

Start:
Úvodní menu nevypadá zrovna dvakrát povzbudivě, ale nenechejte se tím odradit. Zahájením kampaně se vrhnete do role klona, který bojuje za Republiku. Hned ze začátku mě překvapila dobrá grafika, hlášky a zvuky. Ihned mě to pohltilo a já se s chutí pustil do hry. Během hry zažijete významné bitvy klonových válek, jako je Bitva o Coruscant, bitva o Kashyyyk, nebo třeba Yavin 4. Ale vraťme se zpět k hraní. Zde je velký výběr techniky, nechybí zde LA-AT, předchůdce AT-ST, tanky, stíhačky, bombardéry i AT-AT. Velký výběr tříd pro vašeho vojáka je také velmi dobrý. Máte na výběr z pěti tříd, přitom skoro v každé kampani si můžete vybrat nějakého hrdinu, například Mace Windu, Ki-Adi-Mundiho, nebo Yodu. Ve hře nechybí Rozkaz 66, kde v roli klonů bojujete proti Jediům.
Celá hra má 16 misí, z nichž vám každá vyjde tak na 20-25 minut hraní. Nevýhodou je však to, že můžete hrát pouze za Republiku, později za Impérium. Ale toto se zase vynahrazuje ve Skirmishi, kde si můžete zahrát téměř všechny významné bitvy. Chybí tu však bitva o Coruscant, což mě celkem zklamalo, ale vynahradil jsem si to jinými bitvami.

Grafika a Zvuk:
Grafika je, jak už jsem psal výše, velmi dobře propracovaná, v 3D prostředí. Modely budov, strojů i vojáků jsou věrné jejich živým předchůdcům. Videa jsou taktéž velmi dobrá, propojili animace se záběry z filmu a jak je vidět, opravdu se jim to povedlo. Po grafické stránce si tedy není nač stěžovat, stejně tak i u zvukové stránky. Hlášky klonů, zvuky strojů, stíhaček a laserů; je opravdu báječný. Navíc je to doplňováno báječnou Star Wars hudbou, takže můžeme zaslechnout úryvky z Battle of Heroes či Imperial March. Prostě dokonalost.

Shrnutí a Závěrečný verdikt:
Zajímavé mise, nechybí Bitva o Coruscant nebo o Kashyyyk, možnost vesmírných soubojů, velký výběr strojů, bohatý výběr tříd klonů. Grafika skvělá, zvuk taky. Nechybí možnost multiplayeru, Skirmish s bohatým výběrem map.


Verdikt: 8/10.

by Ultimate


© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.